Προγραμμα τμηματων

Αποτελεσματα για Νεο Ψυχικο

Προγραμμα σε pdf
26/06 - 3/07
ΑΠΟ 26/06 ΕΩΣ 03/07

Δε

BODY PUMP
08:00 - 09:00
αλεξανδρα
Hips & Abs
09:00 - 10:00
αρετη
Pilates
10:00 - 11:00
μαρια χ
Baby swimming
11:00 - 11:30
.
swimming pool
BODY PUMP
11:00 - 12:00
μαρια χ
Zumba
12:00 - 13:00
christian
Aqua Aerobic
12:00 - 13:00
.
swimming pool
Body Combat
15:00 - 16:00
ρενα
BODY PUMP
16:00 - 17:00
ρενα
Pilates
17:00 - 18:00
μαρια χ
Body Combat
18:00 - 19:00
γιωργος κ.
Baby swimming
18:00 - 18:30
.
swimming pool
Pilates
18:00 - 19:00
μαρια χ.
β' αιθουσα
I.C.E
18:00 - 19:00
κωνσταντινος
Aqua Aerobic
18:30 - 19:20
.
swimming pool
body balance
18:30 - 19:30
νατασα
mind & body studio
Body Combat
19:00 - 20:00
αγγελικη
β' αιθουσα
BODY PUMP
19:00 - 20:00
μαρια χ
RPM
19:00 - 20:00
χρηστος
rpm
Yoga
19:30 - 20:30
κατερινα ντ.
mind & body studio
Baby swimming
19:30 - 20:00
.
swimming pool
I.C.E
20:00 - 21:00
χρηστος
rpm
Zumba
20:00 - 21:00
christian
BODY PUMP
20:00 - 21:00
αγγελικη
β' αιθουσα
body balance
20:30 - 21:30
χριστινα Κ
mind & body studio
Body attack
21:00 - 22:00
μαιρη
Hips & Abs
22:00 - 23:00
μαιρη

Τρ

Hips & Abs
08:00 - 09:00
γιαννης τ.
B. Sculpt
09:00 - 10:00
γιαννης τ.
Yoga
10:00 - 11:00
κατερινα ντ.
Pilates
11:00 - 12:00
μαρια χ.
Baby swimming
11:00 - 11:30
.
swimming pool
Hips & Abs
12:00 - 13:00
αρετη
Aqua Aerobic
12:00 - 13:00
.
swimming pool
BODY PUMP
15:00 - 16:00
αλεξανδρα
Pilates
16:00 - 17:00
νανση
Karate kid
17:00 - 18:00
ali
BODY PUMP
17:00 - 18:00
μαρια χρ.
Hips & Abs
18:00 - 19:00
μαιρη
β' αιθουσα
Pilates
18:00 - 19:00
μαρια χ
Baby swimming
18:00 - 18:30
.
swimming pool
Aqua Aerobic
18:30 - 19:20
,
swimming pool
Yoga
18:30 - 19:30
σωκρατης
mind & body studio
BODY PUMP
19:00 - 20:00
μιχαλης
β' αιθουσα
Body attack
19:00 - 20:00
μαιρη
RPM
19:00 - 20:00
βανεσα
rpm
body balance
19:30 - 20:30
χριστινα κ.
mind & body studio
Baby swimming
19:30 - 20:00
.
swimming pool
BODY PUMP
20:00 - 21:00
μαιρη
Cardio
20:00 - 21:00
μιχαλης
β' αιθουσα
RPM
20:00 - 21:00
βανεσα
rpm
Yoga
20:30 - 21:30
πετρος
mind & body studio
Zumba
21:00 - 22:00
αγγελος
Body attack
22:00 - 23:00
ειρηνη

Τε

Pilates
08:00 - 09:00
κατερινα δ.
Yoga
09:00 - 10:00
κατερινα δ.
B. Sculpt
10:00 - 11:00
χριστινα λ.
CXWORX & BODY COMBAT
11:00 - 12:00
χριστινα λ.
Baby swimming
11:00 - 11:30
.
BODY PUMP
12:00 - 13:00
αρετη
Aqua Aerobic
12:00 - 13:00
.
swimming pool
CXWORX
16:00 - 17:00
χριστινα λ.
Body Combat
17:00 - 18:00
χριστινα λ.
BODY PUMP
18:00 - 19:00
μαρια χ.
β' αιθουσα
Zumba
18:00 - 19:00
christian
Baby swimming
18:00 - 18:30
.
swimming pool
Yoga
18:30 - 19:30
νατασα
mind & body studio
Aqua Aerobic
18:30 - 19:20
.
swimming pool
Pilates
19:00 - 20:00
μαρια χ
I.C.E
19:00 - 20:00
νικος
rpm
body balance
19:30 - 20:30
νατασα
mind & body studio
Baby swimming
19:30 - 20:00
.
swimming pool
Body attack
20:00 - 21:00
κατερινα ντελ.
I.C.E
20:00 - 21:00
βασιλης
rpm
Pilates
20:00 - 21:00
μαρια χρ.
β' αιθουσα
Yoga
20:30 - 21:30
νατασα
mind & body studio
BODY PUMP
21:00 - 22:00
κωνσταντινος
Tumbao
21:00 - 22:00
γιωργος λ.
β' αιθουσα
Body Combat
22:00 - 23:00
μιχαλης

Πε

B. Sculpt
08:00 - 09:00
χριστινα λ.
Pilates
09:00 - 10:00
Φωτεινη
Hips & Abs
10:00 - 11:00
χριστινα λ.
Baby swimming
11:00 - 11:30
.
swimming pool
BODY PUMP
11:00 - 12:00
ελενη κ.
Aqua Aerobic
12:00 - 13:00
.
swimming pool
Body attack
12:00 - 13:00
ελενη κ.
BODY PUMP
16:00 - 17:00
αρετη
Body attack
17:00 - 18:00
κωνσταντινα
Karate kid
17:00 - 18:00
Ali
BODY PUMP
18:00 - 19:00
μαιρη
Aqua Aerobic
18:30 - 19:20
.
swimming pool
Baby swimming
19:00 - 19:30
.
swimming pool
Body Combat
19:00 - 20:00
γιωργος σ.
B. Sculpt
19:00 - 20:00
σταυρουλα
β' αιθουσα
I.C.E
19:00 - 20:00
νανσυ
Baby swimming
19:30 - 20:00
.
swimming pool
Yoga
19:30 - 20:30
ορεστης
mind & body studio
Zumba
20:00 - 21:00
christian
β' αιθουσα
I.C.E
20:00 - 21:00
νανση
rpm
Pilates
20:00 - 21:00
σταυρουλα
body balance
20:30 - 21:30
νατασα
mind & body studio
Body Combat
21:00 - 22:00
βικτωρια
β' αιθουσα
BODY JAM
21:00 - 22:00
αγγελικη μ.
BODY PUMP
22:00 - 23:00
αλεξανδρα

Πα

Yoga
08:00 - 09:00
νατασα
CXWORX & BODY ATTACK
09:00 - 10:00
ελενη κ
BODY PUMP
10:00 - 11:00
ελενη κ
Zumba
11:00 - 12:00
christian
Baby swimming
11:00 - 11:30
.
swimming pool
Aqua Aerobic
12:00 - 13:00
.
swimming pool
Pilates
12:00 - 13:00
φωτεινη
Body Combat
16:00 - 17:00
χριστινα Λ.
BODY PUMP
17:00 - 18:00
χριστινα λ.
Hips & Abs
17:00 - 18:00
αρετη
β' αιθουσα
Pilates
18:00 - 19:00
αλικη
Baby swimming
18:00 - 18:30
.
swimming pool
Body attack
18:00 - 19:00
χριστινα λ.
β' αιθουσα
Aqua Aerobic
18:30 - 19:20
.
swimming pool
body balance
18:30 - 19:30
νατασα
mind & body studio
Zumba
19:00 - 20:00
φαιδρα
CXWORX
19:00 - 20:00
χριστινα λ.
β' αιθουσα
RPM
19:00 - 20:00
χρηστος
rpm
Baby swimming
19:30 - 20:00
.
swimming pool
Yoga
19:30 - 20:30
ορεστης
mind & body studio
BODY PUMP
20:00 - 21:00
μιχαλης
I.C.E
20:00 - 21:00
χρηστος
rpm
Body Combat
21:00 - 22:00
μιχαλης

Σα

BODY PUMP
10:00 - 11:00
κωνσταντινος
Body Combat
11:00 - 12:00
γιωργος
Pilates
12:00 - 13:00
μαρια χρ.
Pilates
13:00 - 14:00
μαρια χ
Karate kid
15:00 - 16:00
Ali
Body attack
17:00 - 18:00
αλεξανδρα
Baby swimming
17:30 - 18:00
,
Baby swimming
18:00 - 18:30
.
swimming pool
Body Combat
18:00 - 19:00
γιωργος σ.
Pilates
18:30 - 19:30
φωτεινη
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ
I.C.E
19:00 - 20:00
χρηστος
rpm
BODY PUMP
19:00 - 20:00
αρετη
Yoga
19:30 - 20:30
σωκρατης
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ
Tumbao
20:00 - 21:00
γιωργος λ.

Κυ

Pilates
10:00 - 11:00
ελενη
Body attack
11:00 - 12:00
ελενη κ.
BODY PUMP
12:00 - 13:00
ελενη κ.
BODY PUMP
18:00 - 19:00
μαιρη
Zumba
19:00 - 20:00
σοφια
Την περίοδο των εορτών ισχύει ειδικό πρόγραμμα παρακαλώ συμβουλευτείτε το PDF.